Raz, dwa, trzy, czyli wyprawienie przyjęcia z małym nakładem finansowym !

Organizacja przyjęcia urodzinowego, imieninowego, rocznicy, komunii czy chrzcin to nie lada wyczyn. Coraz częściej osoby, które czeka organizacja imprezy, decydują się na wynajem lokali wraz z cateringiem oraz dekoracjami wliczonymi w cenę. Nic dziwnego, bo przecież o wymarzonych urodzinach czy innej okoliczności, podczas której wyprawiamy przyjęcie, marzy każdy. Niestety nie każdego jest stać na to, aby wynająć restaurację lub salę zabaw nie oznacza to, jednak że takie osoby muszą rezygnować z obchodzenia ważnych w ich życiu dni.

Raz… czyli dekoracje wykonaj sam !

Dekoracje to element, który scala imprezę i dodaje jej odpowiedniego klimatu. Jest jednym z ważniejszych rzeczy, aby przyjęcie wypadło doskonale. Wbrew pozorom to nic trudnego, aby stworzyć pięknie udekorowane pomieszczenie, w którym odbywać będzie się przyjęcie. Po pierwsze zrezygnuj z pełnej gamy kolorów i skup się na dwóch lub trzech kolorach. Chcąc wyprawić urodziny na czterdzieste urodziny, wybierz kolory złoty oraz czerń. W tym właśnie kolorze kup balony, serpentyny oraz serwetki na stół. Z czarnego brystolu wytnij liczbę czterdzieści, a następnie przyklej ją do wykałaczki. Tego rodzaju dekoracje nazywane są toperami, świetnie prezentują się wbite nie tylko w tort, ale również w przekąski. Mają również dodatkową zaletę w postaci przypomnienia, ile lat kończy jubilat, do którego zostaliśmy zaproszeni.

Dwa… czyli smacznie i tanio !

Dokonując wyboru dań, jakie będziesz chciał, aby znajdowały się na stołach, musisz kierować się rozsądkiem. Kupowanie drogich gotowych przystawek takich jak sushi zostaw na kiedy indziej. Skup się na takich produktach, z których będziesz mógł stworzyć kilka dań lub przystawek. Świetnym rozwiązaniem jest rosół, który napełni żołądki głodnych gości. Warzywa, które zyskasz z ugotowanego rosołu, możesz wykorzystać do zrobienia sałatki jarzynowej. Podobnie jest z przygotowaniem kanapek wiosennych, które zawierają sałatę, rzodkiewkę, pomidora, szczypior oraz inne warzywa. Z resztek warzyw niewykorzystanych do kanapek wyczaruj przepyszną sałatkę, aby zyskała wyjątkowy posmak, dodaj do niej ser feta. Zapraszamy na serwis regionalny https://www.halokrakow.pl/ po inspiracje dotyczące wyprawienia imprezy w Krakowie.

Trzy… czyli idealny lokal do zorganizowania przyjęcia !

Organizacja urodzin czy też innego rodzaju imprezy nie wiąże się, z tym że będzie ona wyjątkowa oraz wspaniała tylko w wynajętym lokalu. Wbrew wszystkiemu imprezy, które odbywają się w domu, stają się zapamiętane na całe życie. Kto z nas nie wspomina najlepszej imprezy urodzinowej spędzonej w zaciszu kuchni ? Jeśli zastawiasz się czy wyprawienie przyjęcia w domu wypali to, nie zastanawiaj się i podejmij to wyzwanie, a przekonasz się, że nie lokal czyni imprezy wyjątkowej!